خانه/مقاله/۴ اشتباه بسته بندی که شما را از فروش باز می‌دارد

۴ اشتباه بسته بندی که شما را از فروش باز می‌دارد

ایده خوبی برای یک محصول داشتید و تصمیم گرفتید شانس خود را امتحان کنید. زمان زیادی را صرف توسعه، آزمایش و پالایش نمودید و مخاطب آزمایشی آن را پسندید. محصول شما قطعا ارزش خرید دارد، اما از قفسه پرواز نمی‌کند. این به نظر آشنا نیست؟ پس وقت آن است که از خودتان بپرسید که کدام یک از اشتباهات زیر را انجام داده اید، با ما شرکت چاپ و بسته بندی سی گل باربد همراه باشید:

پیشنهاد میکنیم مقاله “۳ راز موفقیت بسته بندی محصولات” را نیز مطالعه کنید.

۱. بسته بندی با بازار شما مناسب نیست

انواع مختلفی از بازار وجود دارد. خدمات رسانی به همه آن ها غیرممکن است. به عبارت دیگر، ویژگی هایی از بسته بندی که یک مخاطب را جذب می‌کند همه افراد را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد.

آیا محصول شما به جای همه مخاطبین هدف فقط برای قشر خاصی از مخاطب جذاب است؟ آیا می‌دانید که مخاطبان مورد نظر شما از بسته بندی محصول چه می‌خواهند؟ سازماندهی گروه های متمرکز بهترین راه برای پیدا کردن این مورد است.

۲. بسته بندی بیش از حد بزرگ است

هنگام تصمیم گیری در مورد بسته بندی محصول همیشه در ذهن داشته باشید، چه کسی از محصول شما استفاده می‌کند و چطور؟ آیا عمر مفید بسته بندی بر استفاده از آن تاثیر گذار است؟  اگر چه بسته بندی های بزرگ دارای بازار مخصوص به خود است، اما قاعده کلی در بسته بندی این است که مصرف کنندگان تمایل به خرید بسته بندی هایی با واحدهای کوچکتر دارند.

سایزبندی کارتن

۳. بسته بندی گیج کننده است

زمان این فرا رسیده است تا دیگر به عنوان یک طراح بسته بندی فکر نکنید و خودتان را به جای مشتریان قرار دهید. اینطور تصور کنید که اولین بار است که بسته بندی را مشاهده می‌کنید. آیا شما متوجه چیزی که درون بسته بندی است می‌شوید؟

یکی دیگر از قوانین طلایی در بسته بندی این است: “ساده تر بهتر است”. مردم دوست ندارند حدس بزنند، بنابراین همیشه به طور واضح بر روی بسته بندی، محتویات داخل بسته بندی، چگونگی استفاده از آن و مزایای آن را ذکر کنید.

کدام بسته بندی

۴. به نظر می‌رسد بسته بندی منسوخ شده است

در دنیای بسته بندی، مهم است که به طور مداوم نگاه خود را به روز رسانی کنید. متوجه شده اید که چگونه شرکت کوکا کولا حداقل یک بار در سال طراحی بسته بندی خود را تغییر می‌دهد؟

به این دلیل که آن ها می‌دانند مهم نیست که چقدر محصول آن ها ممکن است عالی باشد. هر برندی به محض اینکه از دید مشتریان، قدیمی‌به نظر برسد، به راحتی می‌تواند از دور خارج شود. به عبارت دیگر همیشه مرکز توجه بمانید.

 

 

Save

۱۳۹۶/۹/۴ ۱۳:۲۹:۵۷ ۲۴ آبان, ۱۳۹۶|۰ نظر

ارسال نظر

۹۱ ۷۴ ۶۹ ۴۴ –۰۲۱
۲۷ ۷۹ ۱۹۶ ۰۹۲۰