خانه/مقاله/ایده هایی خلاقانه برای استفاده دوباره از بسته بندی کالا

ایده هایی خلاقانه برای استفاده دوباره از بسته بندی کالا

استفاده مجدد، کاهش و بازیافت

زمانی که پای صحبت یک بسته بندی با دوام و ماندگار به میان است، فهم و درک این اصل آسان خواهد بود. کافی است برای تولید بسته بندی از مواد بازیافتی استفاده کنید و شیوه ای در پیش گیرید که بسته بندی شما قابل بازیافت باشد. مقدار بسته بندی ها را حتی المقدور کاهش دهید. و در نهایت کمی خلاقیت به خرج دهید تا برای استفاده مجدد از بسته بندی خود طرحی ارائه دهید.

چگونه می‌توان یک بسته بندی را بار دیگر مورد استفاده قرار داد؟

روش های بسیاری برای نیل به این منظور وجود دارد. به عنوان مثال یکی از مشتریان ما برای مکان هایی نظیر هتل ها و تالارهای لوکس لوسترهای بسیار بزرگ و تجملاتی می‌سازد. ما برایشان بسته بندی های جدیدی طراحی کردیم که بسیاری از اجزای به کار رفته در آن را می‌توان مجدد مورد استفاده قرار داد و در نتیجه از یکسو هزینه های تولید به میزان چشمگیری کاهش یافت و از سوی دیگر حمل و جابجایی این بسته بندی ها ساده‌تر از هر زمان دیگری شد. ایده های استفاده مجدد از بسته بندی در انحصار اشیاء عظیم الجثه نیست. برخی از مبتکرانه ترین ایده های استفاده دوباره از بسته بندی مربوط به کالاهای کوچک می‌باشد. در ادامه با هم نگاهی خواهیم داشت به محبوب ترین و جذاب ترین بسته بندی هایی که می‌توان دوباره آنها را مورد استفاده قرار داد. با شرکت چاپ و بسته بندی سی‌گل باربد همراه باشید:

آویزی زیبا برای کت یا تی شرت هایتان

یک ایده منحصر به فرد برای تبدیل بسته بندی به یک جا لباسی که شما را ترغیب می‌کند تی‌شرت هایتان را به جالباسی آویزان کنید و آنها را در کشو و کمدتان رها نکنید.

جا لباسی خلاقانه

آباژوری (پایه) برای لامپ های روشنایی 

هیچ گاه بسته بندی اشیاء شکستنی همچون یک لامپ روشنایی تا این حد زیرکانه و هوشمندانه نبوده است. می توانید از این بسته بندی به عنوان پایه یا آباژوری برای نگهداشتن لامپ استفاده کرده و در حالی که دنیایتان را روشن و نورانی می‌کنید، با کاهش زباله و پسماند گامی مؤثر در راستای حفظ و نگهداری محیط زیست بردارید.

بسته بندی خلاقانه لامپ

بسته ای برای جمع کردن و مرتب نگهداشتن سیم و کابل

هیچ چیز به اندازه یک دسته سیم که به هم گره خورده اند، اعصاب خرد کن و زشت نیست. حال که دنیای اطرافمان در حال تغییر و تحول است، ابداع وسیله ای که بتواند ما را از شر سیم های در هم گره خورده نجات دهد، چالش برانگیز است. از این رو طرح خلاقانه یک بسته بندی که می‌تواند سر و سامانی به سیم و کابل ها بدهد و آنها را به شکل یک کلاف درآورد، قابل تحسین خواهد بود.

بسته بندی سیم

ما راه حل های خلاقانه ای برای بسته بندی محصولات شما ارائه خواهیم داد

بدون تردید شما هم می‌توانید با یک نگاه عمیق بسته بندی هایتان را به یک وسیله ورزشی مهیج و بی نظیر تبدیل کنید! دوستان شوخی نمی‌کنیم، منظورمان چوب اسکی، تخته موج سواری و اسکیت برد است. ما اینجا حد و مرزی برای خیال پردازی نداریم و وقتی قرار است یک کالای عادی و معمولی را به یک چیز حیرت انگیز تبدیل کنیم، حرف های بسیاری برای گفتن خواهیم داشت. همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد یک بسته بندی منحصر به فرد و اختصاصی و گام هایی که می‌توان در راستای حفظ و حراست از محیط زیست بردارید، صحبت کنیم. ما با آغوش باز از هر چالشی که شما پیش پایمان بگذارید، استقبال خواهیم کرد.

 

۱۳۹۶/۷/۲۳ ۱۴:۱۹:۰۴ ۱۴ شهریور, ۱۳۹۶|۰ نظر

ارسال نظر

۹۱ ۷۴ ۶۹ ۴۴ –۰۲۱
۲۷ ۷۹ ۱۹۶ ۰۹۲۰